سئو و بهینه سازی سایت (SEO)

خدمات SEO ، بازاریابی محتوا ، تعرفه خدمات سئو SEO

سئو چیست ؟

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينهسازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتورهاي جستجو با روشهاي غير اخلاقي نيست. آنها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايتها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبهبندي بالا، ايجاد شدهاند.

سئو را ميتوان مجموعهاي از روشها براي تغيير استراتژيک وب سايتها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، ميپردازد.

سئو فرآيند سادهاي نيست که به راحتي پيادهسازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينهاي و صبر است. موتورهاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتمهاي رتبهبندي خود غير قابل پيشبيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

 

خدمات SEO ما برای رنکینگ خوب به صورت موقت نیست، وتورهای جستجو اولویت را به سایت هایی می دهند که حاوی مطالب با ارزش و رابط کاربری کاربر پسند است

خدمات SEO پرتونت شامل: 

مشاوره وب سایت / تجزیه و تحلیل اولیه

جستو جوی کلید واژه

ایجاد متا داده ها 

مشاوره محتوا / تجزیه و تحلیل محتوا

اجرای تجزیه و تحلیل کد و ابزار وب مستر

رتبه بندی / گزارش وضعیت 

بهینه سازی فضای مجازی (SMO - SMM) 

مدیریتPay Per Click

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است و مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا

پرتونت یک شرکت ارائه دهنده خدمات SEO است که سطح کسب و کار شما را ارتقا میدهد. موفقیت وب سایت های شما با خدمات حرفه ای SEO ارائه شده توسط پرتو نت اجتناب نا پذیر است.

مردم می خواهند وب سایت شان بیشترین دفعات ممکن دیده شود . خدمات SEO ما برای رنکینگ خوب به صورت موقت نیست، خدمات حرفه ای ما یک راه حل دائم برای ازایش سرعت در پیشرفت کسب و کار شما می باشد.

ما معتقدیم که موتورهای جستجو اولویت را به سایت هایی می دهند که حاوی مطالب با ارزش و رابط کاربری کاربر پسند است. خدمات SEO ما با تکنیک های کلاه سیاه پشتیبانی نمی شود بلکه ما SEO را با توجه به نیاز سایت شما معنی میکنیم.

ما خدمات SEO را به صورت سفارشی ارائه می دهیم زیرا هر کسب و کار دارای اهداف، مشتریان و الزامات متفاوت است. خدمات حرفه ای ما با توجه به کسب و کار و بودجه شما طراحی می شود.

خدمات SEO ما برای انواع کسب و کارها :

ارتقاء تجارت الکترونیک

نام تجاری وب سایت

سایت مطبوعاتی

سایت های بیمه

سایت هنری

سایت املاک و مستغلات

سایت خدمات بهداشت و درمان

سایت سفر و گردش گری

سایت مالی – وام و رهن

یافتن، یا از دست دادن مشتریان بیشمار

وب سایت شما هیچ فایده ای ندارد اگر کسی آن را مشاهده نکند. بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر SEO  به شما کمک میکند تا سایتتان در بالاترین سطح نتایج جست و جو در صفحات موتور های جست و جوگر قرار بگیرند. وقتی وب سایت شما برای موتور های جستجو بهینه سازی شود، کسب و کار شما برای کسانی که محصولاتی مانند محصولات شما را جستجو کرده اند قابل مشاده خواهد بود.

چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم ؟

جستجوی پیشرفته کلید واژه

بهترین کلیدواژه برای وب سایت شما چیست ؟ با سال ها تجربه ما تنها به اطلاعات با محتوا اعتماد داریم و نه غریزه. با کمک ما می توانید فرصت های  مخفی را کشف کنید و سایت شما در دید موتور های جستجو قرار گیرد تا بتوانید محصولات/خدمات خود را ارائه دهید.

بازاریابی محتوا

علامتگزاری فنی و سئو داخلی سایت

عنوان صفحه و توضیحات متا مهمترین موردها هستند که اولین تاثیر را بر روی بیننده نتایج جستجو شده در موتورهای جستجو را دارند!

ما متخص سئو داخلی سایت در استفاده از روش های اثبات شده هستیم.

لینک پیوندی و سئو خارجی سایت
جستجوی پیشرفته کلید واژه

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا با تبلیغات کاملا شبیه هم نیستند، بازاریابی محتوا باعث افزایش کیفیت به وسیله توانمند سازی خوانندگان و مشتریان بلقوه میشود. به علاوه اینکه بازاریابی محتوا یک راه شگفت انگیز برای حفظ مشتریان و مخاطبان می باشد، و با توجه به موارد ذکر شده محتوا پادشاه است.

علامتگزاری فنی و سئو داخلی سایت

لینک پیوندی و سئو خارجی سایت

پیوندها یک موئله بسیار کلیدی در استراتژی بازاریابی دیجیتالی هستند.

تیم متخصص ما میداند چه کاری باید انجام دهد. ما صنعت شما را تحلیل میکنیم، بررسی میکنیم که چه کسانی برنده لینک ها در صنعت شما هستند و چطور باید با آنها رقابت کرد و حتا با آنها برابری کرد.

برنامه ریزی استراتژیکی یک سازمان برنده چگونه است ؟

پرتونت میتواند تمام تحقیقات و برنامه ریزی های استراتژیکی را به صورت ماهانه انجام دهد. بنابراین شما می توانید بهترین تصمیم را برای ادامه کار خود بگیرید.

چگونگی برتری ما نسبت به دیگر شرکت ها

گزارش های عمیق و ممیزی برای تصمیمات هوشمندانه تر

حساب مدیریتی اختصاصی – رضایتمندی تضمین شده

برای بالا نگهداشتن سطح خدمات یک حساب مدیریتی اختصاصی به شما تخصیص داده میشود. این حساب جریان وظایف را دنبال کرده و به شما برای تشخیص معیارهای حیاتی بازایابیتان کمک میکند وهمیشه برای در دست رس خواهد بود وقتی شما به پیشنهادهای خلاقانه برای بهبود بخشیدن به نتایج بازاریابی نیاز دارید.

تجربه گسترده در صنعت بازاریابی دیجیتال محلی

تبدیل بهینه برای سرعت بخشیدن به بازگشت سرمایه

سایت شما باید یک ماشین تبدیل تولید باشد که فروش، رهبری، جذب مخاطب و مشارکت را ارائه میدهد، تیم ما بهترین راه برای سرعت بخشیدن به بازگشت سرمایه شما ارائه میدهد.

داده محرک برای نتایج قابل مشاهده

در رقابت باقی بمانید

ما همیشه با به روز نگه داشتن خود و آشنایی با جدیدترین الگویتم های جستجوی گوگل به ارتقا دادن کسب و کار شما و اطمینان از ارائه بهترین نمایش از سایتتان کمک میکنیم.

گزارش های عمیق و ممیزی برای تصمیمات هوشمندانه تر

ما گزارشات ماهینانه از ردیابی موتورهای جستجو، تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل و شخصی سازی آنها متناسب با سایت شما ارائه میدهیم.

ما با بررسی دقیق نقاط قوت و ضعف سایت شما را تشخیص داده و دائما در حال جستجو برای بهترین استراتژی برای بازاریابی دیجیتال برای شما هستیم

حساب مدیریتی اختصاصی – رضایتمندی تضمین شده

تجربه گسترده در صنعت بازاریابی دیجیتال محلی

پرتونت تجربه های فراوانی در بازاریابی اینترنتی دارد، ما به کار خود تسلط داریم از قدیمی ترین روش ها تا جدیدترین استراتژی های بازاریابی آنلاین.

ما بهتر از هر شرکت دیگه میدانیم چگونه نام دامنه، هاست میزبانی وب شما و دیگر خدمات دیجیتالی شما را بهینه سازی کنیم .

تبدیل بهینه برای سرعت بخشیدن به بازگشت سرمایه

داده محرک برای نتایج قابل مشاهده

هر استراتژی اجرا شده برای SEO با داده تغذیه میشود.

ما هر جز از داده ها را برای ارتقاع سایت شما در رنکینگ نتایج جستجوی گوگل آنالیز میکنیم.

در رقابت باقی بمانید

آژانس بازاریابی دیجیتال قابل اعتماد

نتایج SEO تضمین شده

برای بسته اولیه کلمات کلیدی 30% و برای بسته پیشرفته تا 50% ضمانت میدهیم که سایت شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد.
نتایج SEO تضمین شده

تعرفه های خدمات سئو SEO

برنزی

1
میلیون تومان ماهانه
 • 10 کلمه کلیدی
 • عبارت های کلیدی سه کلمه ای و کلمات کلیدی برای نام کشور
 • نوشتن یک مقاله در ماه
 • ساخت یم ویدئو بازاریابی محتوا در سال به مدت 30 ثانیه
 • نگهداری از وب سایت در ماه به مدت 10 ساعت
 • گزارش ماهیانه
 • 30٪ تضمین رتبه کلیدواژه در صفحه اول نتایج گوگل (پس از اشتراک 6 ماهه)

طلایی

3
میلیون تومان ماهانه
 • 30 کلمه کلیدی
 • عبارت های کلیدی سه کلمه ای و کلمات کلیدی برای نام کشور
 • نوشتن سه مقاله در ماه
 • ساخت یم ویدئو بازاریابی محتوا در سال به مدت 30 ثانیه
 • نگهداری از وب سایت در ماه به مدت 10 ساعت
 • گزارش ماهیانه
 • 30٪ تضمین رتبه کلیدواژه در صفحه اول نتایج گوگل (پس از اشتراک 6 ماهه)

اعتبارات پرتونت
Image
Image
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

Search